• Adventure

    Adventure

    Vanilla server s rozšířeným gameplayem pro zkušené hráče, již brzy…

    Zhlédnout video
Server

Adventure

adv.glowingmines.eu
StavPřipravujeme
Server

Industry

ind.glowingmines.eu:27060
Hráči0/20
Verze1.7.10
Server

TechnicalNature

tn.glowingmines.eu
StavPřipravujeme
Server

TeamSpeak

ts1.glowingmines.eu:7253
StavOffline

Aktuálně z Glowing Mines

Minecon 2016

Po roce se již popáté konala největší Minecraftová akce Minecon. Letos, kdy akce konala znovu v Kalifornii ve Spojených státech amerických, se znovu sešel obří počet fanoušků Minecraftu a to jak mladých, tak starších, aby si užili víkend s Minecraftem.

I letos byly na Mineconu ukázány novinky ohledně nových verzí Minecraftu a to jak pro PC Java verzi, tak i pro Pocket edice a Konzole.

Pokračovat ve čtení

Aktuálně z Glowing Mines

Nový web spuštěn

Dnes, 18. 8. 2016, byl spuštěn nový webový portál herního projektu Glowing Mines.

Zdůrazňuji však, že webové stránky jsou stále v režimu úprav, proto některé odkazy a části nemusí fungovat správně, jako např. chybějící odkazy v serverových sekcích, serverové menu v patičce webu, atp. Další změny se týkají registrací a žádostí o změnu hesla, které probíhají opět pomocí webového formuláře.

Pokračovat ve čtení

DwarfWorld

Nový server DwarfWorld a přesun Industry

Industry se přesune z důvodu dlouhodobé nízké návštěvnosti na pětislotový server. Sice na něm proběhly jisté změny, avšak nesetkaly se s nijak velkou odezvou. Nová IP bude distribuována pouze pomocí Technic balíčku ve chvíli, kdy bude vše běžet, jak má. Do budoucna se pro Industry plánují změny, avšak velmi pravděpodobně nebudou dříve, než bude zprovozněn DwarfWorld a TechnicalNature.

Také bych vám chtěl tímto představit nový server, který chci v nejbližší době spustit. Bude se jednat o další ze serverů, kde poběží mnou vlastnoručně skládaný modpack, tentokrát i s (sice poměrně jednoduchou) vlastní tvorbou. A o co půjde?

Kopete rádi? Chtěli jste vždy stavět epické podzemní stavby po vzoru Morie z Pána prstenů? Nyní budete mít možnost.

Pokračovat ve čtení

Aktuálně z Glowing Mines

Odstavení webshopu

Ke dni 1. 1. 2016 došlo k dočasnému odstavení našeho internetového obchodu.

Nyní pracujeme na vývoji nového webshopu, který bude obsahovat přehlednější prostředí a nabídku produktů, která je plně v souladu s regulemi licenčního ujednání pro koncové uživatele Mojangu.

Pokračovat ve čtení

TechnicalNature

Nový server s modifikacemi

Od února do dubna roku 2015 proběhl průzkum ohledně připravovaného Minecraft serveru s modifikacemi pod mojí správou.

Jak již jistě někteří víte, kdysi jsem Minecraft server s modifikacemi vlastnil a následně jsem pak od provozování serveru potřeboval menší odpočinek. Tento odpočinek mě naučil mnoho věcí, ale spoustu jsem jich také zapomněl, proto se chystám spustit Minecraft server znovu. Některé věci, co chystám, nebudou jednoduché na vytvoření, ale věřím, že to s lidmi se kterými na serveru pracuji nějak společně zvládneme.

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2

TechnicalNature